Szczegóły oferty

Puszczykowo, ul. Cicha

Puszczykowo, ul. Cicha

Działka - sprzedaż 1 200 000 PLN 582,52PLN/m2
 / 2060 m2  Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Działka budowlana o pow. 2060mkw. położona przy ulicy Cichej w rejonie Starego Puszczykowa. Działka jest atrakcyjnie położona w bezpośrednim sąsiedztwie lasu - przy Wielkopolskim Parku Narodowym , wśród kameralnej zabudowy ładnymi domami o charakterze rezydencjonalnym. Ulica Cicha jest spokojną drogą o ruchu lokalnym, biegnie wzdłuż lasu, można dalej dojść do jeziora Jarosławskiego (3km) . Okolica jest zielona, spokojna, po sąsiedzku występują rozległe łąki i sady owocowe. Dostępne uzbrojenie: wodociąg, kanalizacja sanitarna, gazociąg i sieć energetyczna, dodatkowo na działce znajduje się studnia głębinowa (własne ujęcie wody) . Działka jest ładnie utrzymana, od szeregu lat stanowi ogród kwiatowo-leśny o charakterze rekreacyjnym. Na działce znajduje się mały domek mieszkalny o pow. użytkowej ok.60mkw. w dobrym stanie technicznym, odnowiony w latach 90tych. Ogród jest nawadniany, rośnie wiele szlachetnych nasadzeń, jest małe oczko wodne. Działka jest w całości ogrodzona, od frontu zamontowano bramę wjazdową. Orientacja działki względem stron świata jest bardzo dobra - wejście jest od strony północnej, a ogród znajduje się od południa , co gwarantuje dobre nasłonecznienie. Oferowana działka znajduje się w terenie, dla którego obowiązuje aktualny miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego, który przewiduje zabudowę okolicy wyłącznie budynkami mieszkalnymi.
Jest to wyjątkowa oferta. Wg naszej opinii działka ma wyśmienitą lokalizację i wyjątkowy walor mieszkaniowy.
----------
Opis nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów kc.

Krzysztof Sobiak

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Obrotu Nieruchomościami REZYDENT dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Biuro Obrotu Nieruchomościami REZYDENT z siedzibą przy Paderewskiego 8, 61-770 Poznań (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres ks@rezydent.com.pl… czytaj więcej